top of page

תחרות בינלאומית

סרטים עלילתיים

conveniencestore1.jpg

מוּחָבָּאת, מהגרת עבודה אוזבקית, מעבירה את ימיה ולילותיה בחנות נוחות אפלולית בתנאי עבדות. כשהיא מאבדת את הדבר החשוב לה ביותר, היא יוצאת למסע אמיץ כדי להשיג מחדש את חירותה.

ParisIsInHarlem_2.jpg

דרמה תוססת שמתרחשת בשכונת הארלם בניו יורק ועוסקת בגזענות, באלימות ובתקוות שמעצבות את החוויה השחורה באמריקה בהווה. ברגע היסטורי מתוח, שורה של דמויות נכנסות לבר אחד שהופך לחבית נפץ.

Klondike Stills 007.jpg

המלחמה באוקראינה והתרסקות של מטוס נוסעים מלזי קורעות לגזרים כפר קטן בגבול רוסיה-אוקראינה, ומטלטלות את חייה של משפחה אחת המתמודדת עם מציאות אלימה ובוגדנית.

01_EUROPE_ZohraPrefecture © Grandfilm.jpeg

מהגרת אלג'ירית בצרפת מחלימה ממחלה קשה וממושכת. כעת, משהחלימה, עליה לחזור לארצה. ברגע אחד היא עלולה לאבד את מקום מגוריה, את עבודתה ואת חייה.

working class heroes_still3.jpg

באתר בנייה, שיהפוך יום אחד לבניין יוקרתי, עובדים פועלים נטולי זכויות שמסכנים יום יום את חייהם. במהרה מתפתח באתר מרד הבוחן את נאמנותם של כל המעורבים ומוביל לפיצוץ בלתי נמנע.

06b_Joe_Tesheme_Gartenha╠êuschen_ ©Pascal Mora.png

מהגרת אריתראית אחת עובדת בבית חולים בשווייץ וחולמת להפוך למיילדת. ואולם, כאשר היא מואשמת על לא עוול בכפה, היא נאלצת להילחם על זכויותיה.

סרטים תיעודיים בתחרות

תחרות בינלאומית

סרטים תיעודיים

thumbnail_DELIKADO - Still 4 .jpg

בפיליפינים, בליבו של גן עדן טרופי ובתולי, מתחוללת מלחמה עקובה מדם בין תאגידי ענק לבין פעילים סביבתיים אמיצים, שיוצאים לקרב על מנת להציל פיסת טבע יקרה מפז מידי כורתי העצים.

LFH Still 1.jpg

אלי טימונר החליט לסיים את חייו בשל מחלה קשה. בני משפחתו יוצאים איתו למסע פרידה מרגש, מצחיק ואינטימי, שעוסק בסיום הכואב והנוגע ללב של החיים, ובזכותנו למות על פי בחירה.

sansonandme_still_02.jpg

מערכת יחסים מורכבת נרקמת בין במאי הסרט, ששימש מתורגמן במשפט פלילי, לבין הנאשם הצעיר שהורשע ברצח ונשפט למאסר עולם. הסרט, המצייר את דמות הצעיר, מבוסס על ההתכתבות בין השניים.

IMG_4925.jpeg

אניטה צ'יטאיה, פעילה חברית ממלאווי שבמזרח אפריקה, נלחמת כדי להגיע לשוויון מגדרי בארצה ולמצוא פתרונות לפגעי משבר האקלים. כדי לקדם את השינוי, היא נוסעת לארצות הברית בשאיפה לשכנע את החקלאים שמשבר האקלים הוא אמיתי, ושתוצאותיו הרסניות.

eternalspring_still_02_credit_lofty_sky_pictures.jpg

במרכז הסרט מאייר קומיקס הנאלץ לברוח מסין כדי להינצל מרדיפת מתרגלי הפאלון גונג, ופגישתו בגלות שנכפתה עליו עם לוחם חופש נועז, אותו הוא מאשים בהרס חייו.

8. Lyra at wall, pointing to graffiti “God Loves the QUEERS’ copy.jpg

סיפורה של ליירה מקי, עיתונאית מצפון אירלנד, שנאבקה כדי לחשוף את הפשעים שנשכחו אחרי הסכם יום שישי הטוב, שסיים לאחר עשורים רבים מלחמת אזרחים עקובה מדם, ושילמה על כך בחייה.

TheNewGreatnessCase_MainStill1_(c)IVFilms.jpg

התכתבות תמימה לכאורה בצ'אט מקוון מתגלה כמלכודת לנערה בת 17, והופכת לסיוט עבורה ועבור אמה. סיפור אנושי ומזעזע על המשטר הרודני ברוסיה ועל מלחמתו נגד חירות המחשבה.

bottom of page